רשת מכוני מקבילית - הוראה מתקנת

 

רשת מכוני מקבילית הינה רשת הוראה מתקנת אשר שמה לה למטרה לעזור ולרומם כל אדם המתקשה במסגרת לימודיו, יהיו אלו לימודי המקצועות בבתי הספר, מבחני בגרות, לימוד שפה חדשה ועוד...

 

 

סגל המכונים מרכז במקום אחד מורים, מאבחנים דידקטיים ויועצים חינוכיים. אנשי הסגל מנוסים המעניקים לכל תלמיד את מלוא תשומת הלב ועוזרים לו לממש את הפוטנציאל הגלום בו. במקבילית אנו מאמינים כי כל תלמיד הוא מלך וכיאה למלך יקבל התלמיד בהתאמה אישית לו את העזרה שהוא זקוק לה כדי להגיע להישגים.

 

בעיות משמעת, בעיות חברתיות, היפראקטיביות והתפרצויות בקרב תלמידים נובעים פעמים רבות מתסכול שבאכזבה. הם עצמם מכירים ביכולתם להצליח, וכאשר הדבר אינו עולה בידיהם הרגשות שמציפים אותם מוצאים פורקן בדרכים שונות המתבטאות כ"בעייתיות" במסגרת של בית הספר.

 

 גם אנו מכירים ביכולתם להצליח ובעזרת הכלים שבידינו עוזרים להם לממש את הפוטנציאל – הצלחה אחת אחרי השניה. הבטחון העצמי והערך העצמי שלהם עולה ואתם כהורים מקבלים חזרה לידכם את כל הטוב שהשקעתם בילדכם.המכון מקבל אל בין כתליו ילדים בעלי קשיים לימודיים שאובחנו ושטרם אובחנו.

 

 אנו עובדים עם ילדים הנוטלים ריטלין או כל טיפול אחר שהוצע ואומץ על-ידיכם. בהתאם להעדפותיכם נשתף אתכם באבחנות שעלו במהלך ההתקדמות ונציע דרכים להתמודד, כל זאת כשטובתו של הילד לעינינו כל הזמן.